Asansör Bakım

Anasayfa / Asansör Bakım

BASE Bakım Paketi

Hafta içi mesai saatlerinde arıza müdahalesi ve bakım hizmeti verilen bu paket daha ekonomik  bir hizmettir. Hafta sonu ve resmi tatillerde arıza müdahalesi için ayrıca ücretlendirme yapılmaktadır.

Garanti kapsamı haricindeki  Parça Değişimi ilave  ücrete tabidir. Garantisi devam eden ve garanti koşulları gereği değişimi gereken parçalar ücretsiz değiştirilecektir.EXCLUSIVE Bakım Paketi

 

Hafta içi mesai saatlerinde, hafta sonu ve resmi tatillerde  arıza müdahalesi ve bakım hizmeti verilen bu paket  tanımıdır. Hafta sonu ve resmi tatillerde arıza müdahalesi için ayrıca ücretlendirme yapılmaz. Garanti kapsamı haricindeki  Parça Değişimi ilave  ücrete tabidir. Garantisi devam eden ve garanti koşulları gereği değişimi gereken parçalar ücretsiz değiştirilecektir.

FULL Bakım Paketi


Hafta içi mesai saatlerinde, hafta sonu ve resmi tatillerde  arıza müdahalesi ve bakım hizmeti verilen bu paket  tanımıdır. Hafta sonu ve resmi tatillerde arıza müdahalesi için ayrıca ücretlendirme yapılmaz.

Kullanıcıların bilinçli olarak asansöre veya yürüyen merdivene  zarar vermesi haricindeki parça arızaları garantili olsun olmasın ücretsiz değiştirilir.Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 302 13 69

Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. FOX Elevator Asansör Ve Yürüyen Merdiven Sistemleri.
Top